Ivan Exner
Bez názvu
Id: 381101
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 1836x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 60