Ivan Gruber
Portrét
Id: 209713
olej/plátno, rozměr 58 x 41 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený autorský rám
zobrazeno: 1419x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
9.12.2019, 19:38:00
30.11.2019 | 7:28 | 3 500 Kč |