Ivan Horyna
Děvče
Id: 335201
olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3155x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 000 Kč