Ivan Horyna
Houslistka
Id: 489406
olej/sololit, rozměr 41 x 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 441x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč