Ivan Horyna
Kůň
Id: 335206
olej/karton, rozměr viditelný 33,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1203x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
7 000 Kč