Ivan Horyna
Ryby
Id: 489405
akryl/sololit, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 412x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč