Ivan Mládek
Pocta O. Wichterlovi
Id: 524502
giclée tisk/papír Velké Losiny, rozměr 42 x 29 cm, značeno a číslováno 1/5 ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 561x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč