Ivan Ouhel
Krajina
Id: 418103
kombinovaná technika/ruční papír, rozměr cca 43 x 53 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1248x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 100 Kč