Ivan Ouhel
Metamorfózy
Id: 197514
ručně kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 30 cm, ve spodní části značeno, datováno, číslováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2145x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč