Ivan Ouhel
Pod povrchem
Id: 401606
kombinovaná technika, olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 14,5 x 11,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1301x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč