Ivan Ouhel
Příroda
Id: 504804
litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 251x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč