Ivan Ouhel
Zahrada
Id: 369706
kombinovaná technika/olej/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 13 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně fotografie autora při tvorbě
zobrazeno: 940x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 800 Kč