Ivan Ouhel
Zelené akcenty
Id: 410503
olej/akvarel/papír, rozměr listu 17,5 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena fotografie autora s dílem
zobrazeno: 3461x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 800 Kč