Ivan Pinkava
Polibek
Id: 446612
černobílá fotografie, rozměr ve výřezu 12,7 x 10,7 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, darovací edice, 24/24, vznik 2001
zobrazeno: 793x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč