Ivan Pinkava
Samotář
Id: 503107
fotografie/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 4503x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč