Čas na serveru 12:52:45

Ivan Pinkava
Samotář

Id: 503107

Samotář

  •  / Samotář / Ivan Pinkava
  •  / Samotář / Ivan Pinkava
  •  / Samotář / Ivan Pinkava
  •  / Samotář / Ivan Pinkava

fotografie/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 4503x

Vyvolávací cena:

15 000