Čas na serveru 08:59:32

Ivan Pinkava
X Y Z

Id: 503108

X Y Z

  •  / X Y Z / Ivan Pinkava
  •  / X Y Z / Ivan Pinkava
  •  / X Y Z / Ivan Pinkava

fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 6012x

Vyvolávací cena:
12 500

31 900