Ivan Pinkava
X Y Z
Id: 503108
fotografie/papír, Gelatine Silver Print, rozměr ve výřezu 70,5 x 94,5 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno, číslováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 6012x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
31 900 Kč