Ivan Sedliský
Dívka z Paříže
Id: 11401
olej/sololit, rozměr 64,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě, původní stav
zobrazeno: 4978x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč