Ivan Sedliský
Spolupráce v oblasti elektroniky
Id: 233908
olej/plátno, rozměr 110 x 160 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené autorské olištování
zobrazeno: 1753x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč