Ivan Sedliský
Žena v bílých šatech
Id: 337802
olej/plátno, rozměr 105 x 82 cm značeno vlevo dole, původní štítek na zadní straně, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3769x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 57