Ivan Strnad
Bitka
Id: 30707
suchá jehla/papír, autorský tisk, velikost tisku 49 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav, pod sklem zaprášeno
zobrazeno: 1417x
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 000 Kč