Ivan Svatoš
Valdštejnská ulice
Id: 940
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole Ivan Svatoš, datováno 1995, původní stav, přiložen výstavní katalog
zobrazeno: 6612x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč