Ivan Theimer
Postava
Id: 273901
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 61 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 2215x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 53