Ivana Barazi
Kytara bikiny
Id: 235201
malba na hudebním nástroji, rozměr cca 63 x 33 cm, značeno na zadní straně s datací, drobné poškození, stav viz foto
zobrazeno: 2027x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč