Ivana Jurná Lipská
Hnědák
Id: 398202
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2656x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 509 Kč