Ivana Štenclová
Amy
Id: 420901
laser cut/akryl/překližka, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, přiložen Autorský certifikát vyhotovený autorkou
zobrazeno: 5507x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
110 000 Kč