Ivana Štenclová
Salvador Dalí
Id: 440601
překližka/akryl, rozměr 120 x 85 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorkou
zobrazeno: 4027x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 48