Ivanka Bukovac
Autoportrét
Id: 2036
olej/plátno, rozměr plátna 46,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1957, volné v rámu, rám značně poškozen, lehce vyboulené poškozené plátno, původní stav
zobrazeno: 2296x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč