Ivanka Bukovac
Portrét Václava Kovárny, učitele Ivanky Bukovac
Id: 932
olej/karton, rozměr malby 70 x 48 cm, signováno vlevo dole Ivanka V. Bukovac, datováno 1919, portrétovaný Václav Kovárna byl učitelem autorky obrazu, několik otlačenin na malbě, oděrky na rámu, z pozůstalosti po Doc. Františku Kovárnovi teoretikovi umění
zobrazeno: 2672x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 000 Kč