J. Jankovský
Na lodičce
Id: 19502
olej/plátno, rozměr 61 x 79 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2707x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč