J. Kubižňák
Mezi staveními
Id: 41506
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1801x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč