J. Moravec
Dívka s růží
Id: 200025
malba/sololit, rozměr cca 87 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1201x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
4.9.2019, 19:32:00
3.9.2019 | 8:44 | 1 200 Kč |