J. Rombald
Na poli
Id: 1153
olej/plátno, rozměr plátna 79,5 x 96,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1935, oděrky na rámu, doporučeno čistit, původní stav
zobrazeno: 4583x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
12.6.2014, 22:00:00
12.6.2014 | 20:22 | 4 500 Kč |