J.S.
Šťastný Jamrtál
Id: 278702
kombinovaná technika/olej/inkoust/akryl/tisk/plátno, rozměr 40 x 56 cm, značeno vpravo dole, datováno, na zadní straně datováno a popsáno, olištováno, získáno přímo od autora
zobrazeno: 7089x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč