Jakob Koganowsky
Hájovna v létě
Id: 104007
olej/plátno, rozměr 80 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v minulosti opravován
zobrazeno: 1969x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč