Jakub Bauernfreund
Zatiší s vázou a kyticí
Id: 511701
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Arno Paříkem (20.9.2019)
zobrazeno: 1563x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 60