Čas na serveru 05:57:29

Jakub Bauernfreund
Zatiší s vázou a kyticí

Id: 511701

Zatiší s vázou a kyticí

  •  / Zatiší s vázou a kyticí / Jakub Bauernfreund

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen Odborný posudek vystavený PhDr. Arno Paříkem (20.9.2019)

zobrazeno: 1536x

Vyvolávací cena:
12 000

63 000

Příhozy: 60