Jakub Obrovský
Krojovaní chlapci
Id: 178207
pastel/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, zašpiněno pod sklem, poškozený rám, provenience z pozůstalosti Rudolfa Ryšavého, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1516x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč