Jakub Obrovský
Lady Godiva
Id: 522701
olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba místy krakelovaná (vznik 1906)
zobrazeno: 1162x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 000 Kč
2024,10-1,15,20,26,00
minimální příhoz 1 000 Kč