Čas na serveru 12:00:35

Jakub Obrovský
Lady Godiva

Id: 522701

Lady Godiva

  •  / Lady Godiva / Jakub Obrovský

olej/plátno, rozměr 60 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, malba místy krakelovaná (vznik 1906)

zobrazeno: 2135x

Vyvolávací cena:
15 000

65 000