Jakub Obrovský
Obrovského strýček
Id: 134408
olej/plátno, rozměr 37,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole monogramem s datací, poškozený rám
zobrazeno: 1567x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 800 Kč