Jakub Obrovský
Poutníci
Id: 99435
tuž/papír, rozměr ve výřezu 18 x 19 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, nerámováno
zobrazeno: 2007x
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč