Jakub Obrovský
Skica
Id: 390016
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 26 x 23 cm, značeno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zašpiněný
zobrazeno: 803x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč