Jakub Obrovský
Tajemství
Id: 125901
patinovaná sádra, celková výška 59 cm, signováno a datováno na zadní straně podstavce, pravá ruka opravována
zobrazeno: 2139x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč