Jakub Obrovský
Zahrada
Id: 481005
olej/karton, rozměr 33 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 400x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč