Jakub Obrovský
Žena s kyticí kopretin
Id: 419406
tužka/papír, rozměr ve výřezu 41 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1700x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 900 Kč