Jakub Schikaneder
Portrét
Id: 81501
olej/plátno, rozměr 48 x 33 cm, signováno vlevo dole, v minulosti rentoilováno a restaurováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., autorem monografie
zobrazeno: 7039x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 65