Jakub Schikaneder
Večerní procházka
Id: 52203
uhel/papír, velikost kresby 17 x 23 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 5429x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
31 000 Kč