Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)
Id: 300301
akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list
zobrazeno: 16307x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
82 000 Kč