Jakub Špaňhel
Růže
Id: 156417
malba/plátno, rozměr 140 x 105 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole datováno, signováno a datováno i na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 4438x
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
72 000 Kč