James Sant
Zamyšlená
Id: 201401
olej/plátno, rozměr 83 x 70 cm, značeno monogramem vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní nerestaurovaný stav, po
zobrazeno: 2340x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč