Jan Adolf Brandeis
Konvolut dvou kusů
Id: 82309
1) Na cestě, kvaš/papír, velikost kresby 23 x 18 cm, signováno na papírové podložce; 2) Ve světnici, kvaš/papír, velikost kresby 21,8 x 15 cm, signováno vlevo dole monogramem, též vpravo dole na podložce; u obou lokálně poškozená malba, volně loženo
zobrazeno: 1448x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč