Jan Antonín Pacák
Hlava - hezká jsem?
Id: 2159
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2637x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč